Ceník

Ceník připojení k optické síti OptoWAY.

Vysoká dostupnost

Moderní připojení k Internetu pomocí optických vláken technologií FTTH – připojení optickým vláknem až do bytu. Rychlé, profesionální a bezpečné řešení přístupu k Internetu, TV a telefonu pro byty a rodinné domy.

Sledujeme trendy

Naše linky jsou full duplexní a jsou symetrické (stejná rychlost na stahování, tak na odesílání). Technologie není nijak technicky limitována, jsme schopni nabízet nejrychlejší linky o kapacitách 1Gbit/s až 10 Gbit/s a více.

Máme solidní tým

Kvalitní a profesionální tým techniků Vám pomůže s realizací přípojky, zajistí konfiguraci HW a SW, navrhne vhodné řešení a linku předá k užívání. Využijte naše zkušenosti, rádi Vám poradíme.

Co Vám můžeme nabídnout !

Nabízíme profesionální připojení k Internetu po optickém vlákně. Výhodou optické přípojky je extrémně vysoká spolehlivost, vysoká dostupnost, rychlost a nízká odezva. Zejména nároční uživatelé, hráči i uživatelé provozující Home Office uvítají stabilitu a neomezené možnosti rozšíření služeb. Jako jediný z operátorů nabízíme symetrické linky (stejná rychlost pro download i upload) !!!
Rádi Vám doporučíme či dodáme vhodný HW a SW pro Vaši domácí či firemní síť. Navrhneme a realizujeme domovní rozvody, realizujeme domáci mash wifi sítě. Servisujeme, instalujeme, PC, tiskárny, routery a jiný HW.
Pomůžeme Vám vybrat vhodné bezpečnostní řešení, navrhneme kvalitní HW a SW, zajistíme VPN. Pro vysokou dostupnost služeb nabídneme možnost konzultace.

Ceník optických přípojek

MINI


250 Kč 444 Kč za měsíc
250/250 Mbit/s
Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců
Servis do 48 hod.
Veřejná IP- ZDARMA !
Mám zájem

BASIC


250 Kč 555 Kčza měsíc
500/500 Mbit/s
Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců
Servis do 48 hod.
Veřejná IP- ZDARMA !
DDOS ochrana
Mám zájem

PREMIUM


250 Kč 777 Kčza měsíc
700/700 Mbit/s
Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců
Servis do 48 hod.
Veřejná IP- ZDARMA !
GIGA router - 50% sleva !
DDOS ochrana
Mám zájem

ULTIMATE


450 Kč 999 Kč za měsíc
1000/1000 Mbit/s
Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců
Servis do 24 hod.
Veřejná IP- ZDARMA !
GIGA router - ZDARMA !
DDOS ochrana
Antivir pro 4PC zdarma !
Mám zájem

Cena za zřízení přípojky

- Cena se pohybuje v rozmezí 5500-15000 Kč dle náročnosti montáže přípojky, na přání zákazníka se mohou realizovat i další rozvody spojené s internetovou službou - cena se řeší individuálně.

Ceny - doplňkových služeb

Cena instalace je u optických přípojek závislá na lokalitě. Instalace zahrnuje dovedení optického vlákna do bytu nebo do domu a jeho zakončení v optické zásuvce / CPE obvykle v blízkosti vchodových dveří. Následuje instalaci kabelu k routeru nebo počítači – tato část je individuálně zpoplatněna. Časová náročnost instalace je 2-4 hodiny. Poblíž instalované optické zásuvky / CPE je nutné mít také el. zásuvku 2x220V, její odbornou instalaci zajistíme v případě potřeby také (není v ceně instalace). Ceny instalace se pohybují v rozmezí 1000,-Kč u bytových jednotek a cca 4500-8000,-Kč u rodinných domů (zde jsou náklady na výstavbu optiky podstatně vyšší).

Služba / hardware Množstevní jednotka Cena s DPH
KONZULTACE PŘÍPRAVY PŘÍPOJKY - jedním z nejdůležitějších kroků je kvalitní příprava a naplánování přípojky do bytu či domu. Poradíme Vám a navrhneme řešení. Pomůžeme Vám vyřešit připojení Vašeho hardware …. hodina ZDARMA
LIŠTOVÁNÍ NAVÍC - uložení a vedení kabelů v samostatné liště. hodina 500,-
NATAŽENÍ KABELÁŽE - dodatečná instalace kabelu v domě. Cena kabelu. metr 10,-
GIGA WIFI ROUTER - pro pokrytí domácnosti signálem wifi. wifirouter podporuje rychlý standard 802.11n, lze jej tedy plnohodnotně využít i na optických přípojkách. Router dále umožňuje připojení až 4 počítačů kabelem. kus 1800,-
FTTX ROUTER- GIGOVÝ OPTICKÝ ROUTER - router umožňuje připojení až 4 počítačů kabelem rychlostí až 1000 mbit/s, obsahuje wifi a umožní připojit wan jak metalicky, tak opticky. kus 1820,-
WIFI USB ADAPTÉR - pokud máte doma instalovaný wifirouter a Váš počítač / notebook nemá wifi, lze jej opatřit tímto wifi adaptérem do usb. kus 350,-
VEŘEJNÁ IP ADRESA - přidělíme Vám 1 pevnou IP ZDARMA. IP 0,-
IPTV SET-TOP-BOX - pro příjem tv signálu je zapotřebí set-top-box pro iptv. Našim zákazníkům nabízíme set-top-boxy motorola vip 4302, které umožňují příjem kanálu v hd rozlišení, vybaveny jsou konektorem hdmi. Set-top-box je možné pronajmout a to za 90,-/měsíc. kus 2500,-

Připojením po optickém vláknu Vám můžeme nabídnout nejmodernější dostupný způsob připojení. Kvalitou je tento způsob připojení neporovnatelný s žádnou jinou technologií dostupnou na trhu, kapacita zákaznických přípojek není technicky nijak omezena, přenosové rychlosti mohou v budoucnu bez výměny technologie růst do řádů Gbit/s. Další výhodou tohoto způsobu je velmi nízká odezva (stabilně pod 1-2 ms do NIXu), což ocení nejen hráči online her.

Ceny platné od 1.11.2022